501275311
O nas

W co wierzymy

Podstawą naszej pracy jest wiara w dobre zarządzanie. Jesteśmy przekonani, że każda firma, niezależnie od wielkości, branży, oraz modelu biznesowego, może być zarządzana efektywnie.

Aby to osiągnąć, niezbędne są rozwiązania, które przez swoją elastyczność i niezawodność dostosują się do wizji przedsiębiorstwa, nie krępując go swoimi ograniczeniami, ale też nie przytłaczając nadmiarem funkcjonalności. Tylko wtedy firma może skupić się na rozwoju, nie tracąc energii na walkę z używanymi narzędziami.

Właśnie dlatego, bazując na dwudziestoletnim doświadczeniu, wdrażamy system enova365 – złoty środek między tym, co niezbędne, a tym, co nadmierne.

 

Nasza historia

 

Frma ATI s.c. powstała w styczniu 1991 roku i od początku działalności specjalizowała się w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania dla firm handlowych. Nasza obszerna wiedza merytoryczna oraz wieloletnia praktyka dały w efekcie całą serię wyspecjalizowanych programów komputerowych.

Wysoką jakość oraz niezawodność naszego oprogramowania może potwierdzić wielu użytkowników. Wśród nich można wymienić takie firmy jak:
ABC Data, April, Baltona, Geewers Auto Poland, Computer 2000, Mostostal Export S.A., PPI-ETC Poland, Sony Poland, Grundig Poland, Motozbyt S.A., Wilshire Holding, Johnson & Johnson i wiele innych.

 

Chcielibyśmy, aby również Państwo mieli okazję przekonać się o wysokiej jakości naszych produktów. Zachęcamy do obejrzenia wersji demonstracyjnych i materiałów informacyjnych. Służymy wszelką pomocą podczas wdrażania programów, serwisem w trakcie eksploatacji oraz doraźną pomocą telefoniczną.


Prezes: Tomasz Piekarski

 

eStats error: Could not connect to database! (/home/admin/domains/ati.com.pl/public_html/estats/lib/core.class.php: 349)