501275311
Jednolity Plik Kontrolny

Od dnia 1 lipca 2016 roku wszystkie duże przedsiębiorstwa będą musiały udostępniać Urzędowi Skarbowemu szczegółowe dane finansowo-księgowe oraz handlowe w formie elektronicznej.

Wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) będzie się wiązać z koniecznością wyposażenia informatycznych systemów księgowych w nową funkcjonalność umożliwiającą wytworzenie JPK. 

 

Wszystko o JPK

Zobacz bezpłatną publikację, w której znajdziej odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wprowadzenia jednolitego pliku kontrolnego.

Jednolity Plik Kontrolny a enova365

Każda firma, która posiada system enova365 otrzyma funkcjonalność związaną z obsługą jednolitego pliku kontrolnego:

Bezpłatnie - JPK bez dodatkowych opłat w enova365
Każda firma, która posiada aktualną licencję enova365 na rok 2016, otrzyma funkcjonalność bezpłatnie.

Bez rewolucji - JPK w standardzie enova365
System enova365 realizuje obsługę plików XML od zawsze, w związku z tym, obsługa plików JPK jest standardową funkcjonalnością i działa w analogiczny sposób, jak obsługa plików dla elektronicznych deklaracji. Wraz pełną historią, kto, kiedy, w jakiej ilości, w jaki sposób przekazał/odebrał dany plik w firmie.

Bezpiecznie - JPK w wersji 11.4 enova365
Firma Soneta, udostępni na stronie www oraz, za pośrednictwem Autoryzowanej Sieci Partnerów wszystkim Klientom 30 czerwca 2016 nową wersje 11.4, która po zainstalowaniu u Klienta da możliwość dostarczenia plików JPK w formacie i w sposób określony przez Ministerstwo Finansów.

Bez obaw - JPK w kolejnych latach z enova365
System enova365 w zakresie obsługi plików JPK został wyposażony w mechanizm zapewniający weryfikację spójności i poprawność danych. Ponadto, funkcjonalność obsługi JPK w enova365 już dziś przewiduje ewoluowanie i wprowadzanie zmian w strukturach plików przez organy kontrolujące. Zapewni to konfigurowalny mechanizm, prosty w użyciu.

Zoptymalizuj swój biznes

Porozmawiaj z nami i dowiedz się, w jaki sposób enova365 przyniesie korzyści Twojej firmie.

 

Umów prezentację Testuj za darmo
eStats error: Could not connect to database! (/home/admin/domains/ati.com.pl/public_html/estats/lib/core.class.php: 349)