501275311
Aneta Pełko
Logo klienta
Podejmując decyzję o wyborze enova365 mieliśmy na uwadze rozwój firmy, który w perspektywie dwóch najbliższych lat wymusi rezygnację z przestarzałych narzędzi. Wdrażając enova365 stworzyliśmy doskonałe warunki do obsługi większych klientów bez konieczności powiększania naszego zespołu.
Aneta Pełko
prezes zarządu
Four Tax
Używane moduły
Księga Handlowa, Księga Podatkowa, Księga Inwentarzowa, Kadry i Płace, Importy Księgowe, Elektroniczne Wyciągi Bankowe, Faktury, Analizy Wielowymiarowe, Praca na wielu bazach.
Wyzwanie

Przed wdrożeniem systemu enova biuro rachunkowe Four Tax pracowało na 4 różnych programach równolegle, ponosząc bardzo duże koszty utrzymania i serwisu, natomiast próby migracji do jednego systemu kończyły się niepowodzeniem. Żadne z oferowanych rozwiązań nie sprostało oczekiwaniom firmy. Four Tax wymagał od systemu przede wszystkich szybkości, elastyczności i stabilności. Równie ważnym aspektem były rozbudowane narzędzia raportowania, dające możliwość swobodnej, wielopłaszczyznowej analizy danych.

Wyzwanie dla enova: sprostać różnorodności branż i modeli biznesowych klientów obsługiwanych przez Four Tax, zapewnić szybkość i stabilność pracy.

Rozwiązanie

O wyborze enova przesądziła możliwość automatyzacji najbardziej czasochłonnych operacji oraz chęć pracy              w środowisku, które nie stawia ograniczeń.

Wdrożenie enova zostało połączone z wymianą infrastruktury sprzętowej na bardziej wydajną. Zaktualizowano również system operacyjny na stacjach roboczych oraz pakiet Microsoft Office, natomiast nowy serwer wyposażono w silnik baz danych MS SQL Server 2008 R2.
 
Do nowego systemu w pierwszej kolejności zostały przeniesione największe z obsługiwanych firm: produkcyjne, wielooddziałowe, współpracujące z zagranicą.

Korzyści
80%
szybsza praca z wyciągami bankowymi
2x
większa wydajność zespołu
30%
szybsza ewidencja kosztów

 

eStats error: Could not connect to database! (/home/admin/domains/ati.com.pl/public_html/estats/lib/core.class.php: 349)