501275311
Grzegorz Kowalski
Logo klienta
O wyborze enova zdecydował znakomity stosunek jakości do ceny oraz oferta szybkiego wdrożenia przedstawiona przez firmę ATI. Wszystko to w połączeniu z bardzo dużą stabilnością systemu pozwoliło nam uzyskać niski wskaźnik TCO (Total Cost of Ownership). enova365 okazała się dobrze wymierzonym strzałem w dziesiątkę.
Grzegorz Kowalski
dyrektor zarządzający
BC Partner
Używane moduły
Kadry i Płace
Wyzwanie

BC Partner potrzebował oprogramowania, które już na starcie pozwoli w szybki i łatwy sposób naliczać pensje blisko 2000 pracowników z uwzględnieniem różnych form zatrudnienia oraz dodatkowych składników wynagrodzenia. Duża liczba procesów zachodzących w dziale Kadr i Płac wymagała implementacji rozwiązania, które zaawansowane możliwości połączy z przyjaznym interfejsem i łatwością obsługi. Równie ważna była elastyczność systemu i możliwość jego rozbudowy poprzez dopisanie własnych modułów.

Rozwiązanie

Odpowiedzią na potrzeby spółki jest enova – rozwiązanie klasy ERP, stworzone w technologii .NET, współpracujące z bazą danych Microsoft SQL Server. Architektura systemu pozwala na jego wzbogacanie własnymi dodatkami, dostosowanymi do indywidualnych wymagań firmy BC Partner.

Korzyści
  • Komplet danych osobowych w programie - Enova pozwala na wprowadzenie wszystkich danych z akt osobowych oraz innej dokumentacji pracowników. Przy systematycznej pracy mamy łatwy i szybki dostęp do wszelkich informacji o pracownikach, bez konieczności sięgania do teczek osobowych.
  • Doskonała współpraca z arkuszem Excel - Eksport pomaga w sprawnym raportowaniu, natomiast import z arkusza (np. kwot premii) pozwala na oszczędność czasu.
  • Własne składniki wynagrodzeń - System umożliwia tworzenie własnych dodatków i potrąceń poprzez kopiowanie już istniejących i zmianę ich parametrów lub poprzez tworzenie zupełnie nowych składników.
  • Rozwiązania dodatkowe - Rozbudowa enova o dodatkowe moduły pozwala na lepsze dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
eStats error: Could not connect to database! (/home/admin/domains/ati.com.pl/public_html/estats/lib/core.class.php: 349)