501275311
Kinga Kasprzycka
Logo klienta
enova365 zapewnia rzetelną obsługę rozrachunków w wielu walutach, rozliczenie delegacji zagranicznych oraz sprawną ewidencję kosztów. Ważnym aspektem jest elastyczność systemu, ułatwiająca codzienną pracę.
Kinga Kasprzycka
główna księgowa
Solvay
Używane moduły
Handel, Księga Handlowa, Księga Inwentarzowa, Analizy Wielowymiarowe
Wyzwanie

Solvay Polska oczekiwał nowoczesnego narzędzia pozwalającego na pracę w przyjaznym środowisku, zapewniającym szybki dostęp do różnorodnych zestawień dotyczących działalności firmy.
Szczególnym celem wdrożenia była optymalizacja procesów w działach księgowości i handlu poprzez przyśpieszenie pracy z dokumentami, a także sprawną obsługę wielowalutowych danych finansowych. Istotnym wymaganiem była automatyzacja naliczania różnic kursowych, magazynu walut oraz rozliczeń międzyokresowych kosztów.

Rozwiązanie

Wybór enova365 był związany z możliwością rozszerzenia podstawowej funkcjonalności programu, przede wszystkim w zakresie dogłębnych analiz i raportów. Na potrzeby Solvay Polska w module handlowym zaimplementowano m.in. obsługę indywidualnych cen progowych. Firma ATI przygotowała także mechanizm generujący faktury sprzedaży na podstawie zestawień dostarczanych przez system SAP w postaci arkusza kalkulacyjnego.

Korzyści

 

  • Doskonała obsługa danych finansowych w różnych walutach
  • Rozbudowane i elastyczne mechanizmy analizy danych
  • Automatyzacja podstawowych procesów
  • Możliwość rozbudowy systemu o dodatkowe rozwiązania stworzone dla użytkownika
eStats error: Could not connect to database! (/home/admin/domains/ati.com.pl/public_html/estats/lib/core.class.php: 349)