501275311
Ewelina Kosmalska
Logo klienta
enova365 to narzędzie, które spełnia moje oczekiwania dzięki bardzo dużej elastyczności, personalizacji każdego okna oraz wydruków. Jest przy tym systemem niezwykle stabilnym i zawsze zgodnym z przepisami. Potencjał wynikający z jakości enova365 daje gwarancję stabilnej pracy i rozwoju działu Kadr i Płac.
Ewelina Kosmalska
hr & payroll specialist
Sonoco-Alcore
Używane moduły
Kadry i Płace
Wyzwanie

Prowadzenie działu Kadr i Płac w przedsiębiorstwie produkcyjnym związane jest dużą różnorodnością procesów, które powinny znaleźć odzwierciedlenie w systemie informatycznym. Obsługa pracy zmianowej wymaga elastyczności                w zarządzaniu kalendarzami pracowników, a w efekcie wzorowego rozliczenia czasu pracy.

Używany jeszcze w 2010 r. program nie był w stanie sprostać wymaganiom firmy, dlatego podjęto decyzję o wdrożeniu nowego systemu.

Rozwiązanie

O wyborze enova zdecydowała bogata funkcjonalność systemu potwierdzona wdrożeniami w najbardziej wymagających firmach.

Kluczowymi etapami projektu były: przygotowanie dodatkowych składników wynagrodzenia, konfiguracja eksportu przelewów do systemu bankowości internetowej oraz odpowiednia parametryzacja kalendarzy. Do potrzeb Sonoco-Alcore dostosowano również wydruki zestawień.

Korzyści
  • Swoboda w definiowaniu dodatkowych składników wynagrodzenia
  • Zaawansowana konfiguracja kalendarzy pozwalająca na poprawne rozliczenie pracy zmianowej oraz nadgodzin
  • Personalizacja wydruków
  • Eksport przelewów do systemu bankowości internetowej
  • Współpraca z MS Excel (eksport oraz import)
  • Obsługa wszystkich procesów zachodzących w dziale Kadr i Płac
eStats error: Could not connect to database! (/home/admin/domains/ati.com.pl/public_html/estats/lib/core.class.php: 349)